Jak a kde vznikají křesťanská trička?

Ako a kde vznikajú kresťanské tričká? - Gracefolk

Sortiment v mém obchůdku se rozrostl o mnoho nových druhů, které já nadesignuji, a výrobu posouvám na různé dodavatele. Ale klasika a stálice mezi křesťanskými dárky jsou bavlněná trička s potiskem, která vyrábím sama. V malé domácí dílničce s počítačem, čtyřmi šicími stroji, termolisem a policemi plnými textilu 🙂

1./ Grafika inspirovaná textem z písma vzniká nejprve v grafickém programu. Každý kus je můj vlastní originální design, v některých případech grafiku doplním o ilustraci zakoupenou ve fotobance, některé vizuály vytvářím s pomocí AI.

2./ Nákup triček. Než začnu šít vlastní, kupuji trička od kvalitního a spolehlivého dodavatele. Trika mají příslušná certifikáty kvality a jejich produkce splňuje i nejmodernější kritéria společenské odpovědnosti a etiky .

3./ Než trika dorazí, vytiskne se grafika na přenosová média.

4./ V několika krocích se nanese vytištěná grafika na triko technologií DTF. Každé triko dostane na závěr svoji značku – logo a základní info o údržbě, které naleznete na vnitřní straně pod průkrčníkem.

5./ Než stihne vychladnout, už ho s láskou balím a kontaktuji poštovního holuba, který ho co nejdříve dopraví svému majiteli.